Współpraca i zamówienia hurtowe

Kopipi to produkty zdrowe, szybkie w przygotowaniu i podążające za duchem czasu. Tworząc je pragniemy dzielić się tym co dobre, naturalne i zdrowe. Stawiamy na smak, kreatywne połączenia, funkcjonalne rozwiązania i przemyślane, ciekawe składniki.

Oferujemy Państwu i Państwa Klientom produkty, które są wolne od chemii, syntetyków czy polepszaczy. Korzystamy tylko z jednego, najlepszego naszym zdaniem dostawcy – NATURY.

Do komponowania naszych produktów używamy warzyw i owoców utrwalonych za pomocą najzdrowszej metody – liofilizacji. Stanowi ona gwarancję zachowania smaku, zapachu i barwy, a co najważniejsze ok. 95% wartości odżywczych świeżego produktu. Wybieramy tę motodę także dlatego, że pozwala uniknąć użycia maltodekstryny jako nośnika stosowanego często przy konwencjonalnym suszeniu żywności.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów

 

KATALOG KOPIPI

 

Jesteśmy kreatywnym zespołem, a nasza oferta cały czas poszerza się o nowe produkty. Dlatego zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, abyśmy mogli na bieżąco informować Państwa o nowościach.

Wierzymy, że zainteresowały Państwa nasze propozycje. W takim razie zapraszamy do kontaktu! Uwielbiamy rozmawiać o naszych produktach i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

FACEBOOK
FACEBOOK
YouTube
Instagram