Dieta online

Jesteś zalogowany i możesz skorzystać z aplikacji dieta-on-line

Aby skorzystać z darmowej aplikacji dieta online, zaloguj się do naszego serwisu

Zaloguj się / Zarejestruj się

  Jeśli zastanawiasz się jak schudnąć, co jeść w czasie odchudzania, poszukujesz skutecznej diety, 
gotowych przepisów i motywacji do odchudzania to świetnie trafiłeś! 
Pragniemy podzielić się z Tobą nie tylko naszymi produktami, ale także widzą, wsparciem i doświadczeniem w zakresie dietetyki.

Stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli Ci szybko zaplanować zdrowy plan żywieniowy. 

Możesz również skorzystać z gotowego, 14-dniowego jadłospisu.

kompletne śniadanie

Śniadanie powinno być maksymalnie odżywcze, by dostarczyć Ci jak najwięcej energii i składników niezbędnych by dobrze zacząć dzień! Pomiędzy 7:00 a 9:00 rano przypada maksimum pracy naszego żołądka. W tym czasie przede wszystkim trawienie, ale także wchłanianie przebiega najwydajniej. Wykorzystaj ten czas!

Przekąska

 

Zdrową przekąskę możesz kupić nawet będąc w biegu lub przygotować w ciągu dziesięciu minut. Przekąska na szybko powinna składać się z porcji sycącego białka oraz porcji owoców lub warzyw.

obiad

 

W czasie tego posiłku postaw na solidną porcje pełnowartościowego białka z całą górą sałatki z dressingiem z nasion i orzechów. Bardzo proste, zdrowe i schematyczne podejście. Od teraz nie będziesz już miał dylematów „Co dzisiaj na obiad?”.

Kolacja

 

Zadbaj o porcję warzyw krzyżowych w tym posiłku. Ugotuj, przygotuj na ich bazie zapiekankę lub dodaj do zupy. Z powodzeniem możesz te dania przygotowywać na dwa / trzy dni. 

Czym jest aplikacja dieta online

Dieta online Kopipi to wygodny, darmowy kreator tygodniowych planów żywieniowych.

Zawiera bazę gotowych, zbilansowanych pomysłów na zdrowe śniadania, pożywne obiady, szybkie przekąski i lekkie kolacje. Wszystkie zbilansowane pod względem odżywczym i kalorycznym. Możesz w nich dowolnie przebierać i stworzyć dietę idealnie dopasowaną do Ciebie. Żadna gotowa dieta nie spełni tego warunku, bo tylko Ty sam wiesz najlepiej co masz ochotę zjeść, ile czasu możesz poświęcić na przygotowanie posiłków, jak bardzo urozmaiconego planu oczekujesz. Poza tym samodzielnie tworząc jadłospis, później bardziej angażujesz się, żeby faktycznie go zrealizować. A co najważniejsze wyrabiasz sobie nawyk planowania i organizowania zdrowego odżywiania na co dzień!

Jak to działa?

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku (kliknij poniżej), z którego dowiesz się jak korzystać z kreatora diety online. Zajmie Ci to chwilę. Podpowiemy jak sprytnie planować tydzień, żeby nie spędzać dużo czasu w kuchni. Jak dostosować dietę do dnia roboczego, weekendów, treningów.

 

Zapraszamy do współpracy

Bardzo lubimy dzielić się naszymi pomysłami, ulubionymi smakami, zarażać miłością do zdrowego jedzenia, aktywności fizycznej, radosnego życia. Chcielibyśmy, aby miejsce to się rozwijało i odpowiadało na Wasze potrzeby. Jeśli macie ciekawe sugestie, propozycje nowych dań, brakuje Wam jakiejś funkcjonalności w kreatorze diety – śmiało dzielcie się tym z nami! Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi, pomysły, komentarze 🙂

*Pamiętaj, że nie ma uniwersalnej diety. Każdy z nas jest inny, ma inną budowę ciała, inną aktywność na co dzień i inne zapotrzebowanie energetyczne. Warto znać swoją całkowitą przemianę materii (kalkulatory potrzebne do jej wyliczenia znajdziesz np. tutaj https://dietetykpro.pl/kalkulatory/calkowita-przemiana-materii/), ważne, aby Twoje jadłospisy były ok. 20% niższe od tej wartości, a już na pewno nigdy nie schodziły pod względem kaloryczności poniżej PPM (podstawowej przemiany materii). Jeśli Twoje zapotrzebowanie energetyczne jest wyższe, pomyśl o dołożeniu piątego posiłku, np. drugiej przekąski. Inspiracje znajdziesz w naszym kreatorze diety online po zalogowaniu na górze strony. 

Czekamy na KONTAKT

Pozdrawiamy, KOPIPI

Dzielimy się doświadczeniami! Bądź na bieżąco!

FACEBOOK
FACEBOOK
YouTube
Instagram